רמי גן
A
A
A
A
מידרג
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 052-2653798
אודות

אודות

קצת עלינו

שמי הוא רמי ואני מתמחה בעיצוב גינות העשויות דשא סינטטי איכותי ויפה ושילוב של הדשא במכלול הגינה. מיטב המומחים ואנשים במקצוע שלי מגיעים מתוך שליחות של רצון ושאיפה להפוך את חלקת האדמה הפרטית שלך למקום מעוצב ויפיפה. אנחנו רואים בעיצוב הגינות מלאכה אשר אינה שונה מעיצוב דירה או בית לשם הדוגמה.

אני משלב ידע, מקצועיות ונסיון של שנים רבות בעיצוב הגינה שלכם. קונספט עיצוב הגינות שאני מאמין בו מתבסס על רצון הלקוח, אסתטיקה, חיסכון ופרקטיות אלה הם הקווים המנחים אותי בעיצוב הגינה או המרפסת שלכם.

אני מזמין אתכם ליצור אתי קשר על מנת לקבוע שיחת ייעוץ. אני אוכל לשמוע מכם איך הייתם רוצים לעצב את הגינה שלכם, איך בראשכם נראת הגינה האידיאלית, איזה עציצים הייתם רוצים לשתול גינה הפרטית שלכם, עצים ואולי הייתם רוצים להוסיף גם מפלים או בריכות נוי ומזרקות, הכל אפשרי ואני יכול להרכיב, להתקין ולבצע כל דבר קטן בגינה שלכם.

חשוב לי להבין מהו הקו העיצובי המנחה בעיצוב הגינה שלכם ביחד אנחנו נהפוך את הגינה שלכם, גינת הגג שלכם או אפילו המרפסת שלכם למציאות מרהיבה ויפה, בין אם אתם רוצים בריכות נוי או אולי מפלי מים קטנים או גדולים שמוסיפים מראה פסטורלי וחלומי לגינה שלכם.

הקמת בריכות נוי ומפלים
התקנת דשא סינטטי
איך נולד פרוייקט ?

תכנון ועיצוב גינות, בדומה לתכנון ועיצוב מבנים או בתים, הוא אינו עניין של מה בכך. הגינה צריכה להיות מתוכננת עד הפרט האחרון שבה על - מנת שהאלמנטים שבה ישתלבו זה עם זה ועל-מנת שהיא תוכל להתקיים לטווח ארוך:

  • מערכת ההשקיה צריכה להיות מתוכננת לפרטי פרטים
  • סוגי הצמחייה צריכים להתאים לאקלים ולתנאי הטופוגרפיים
  • סוג האדמה צריך להיות מדויק ועוד...
  • נוסף על כך, מרחב הגינה צריך להתאים לצרכי הלקוח ולרצונותיו: מיקום נכון של פינות ישיבה, תאורה נכונה, הצללה מדויקת, הדגשת אלמנטים רצויים והסתרת אלמנטים בלתי-רצויים ועוד...

רמי גן הוא גנן שמתמקצע בהקמת גינות עם דשא סינטטי